Радикали на Менщині подарували селянам непотріб, за який доведеться ще й доплатити, – «Батьківщина» (Відео)

Передвиборні обіцянки українських політиків заслуговують на особливу увагу. Чого тільки не наобіцяють людям, аби отримати голоси. У Менському районі представник Радикальної партії Олега Ляшка Валерій Гайдукевич восени подарував паром громаді села Макошине. Гучний піар вкотре зроблений радикалами, обернувся брехнею для селян, – кажуть представники місцевої «Батьківщини». Паром людям таки потрібен. Він має забезпечити сполучення двох берегів Десни, адже по той бік річки знаходяться сінокоси.

«Пользуються усі. Особенно, коли косовиця. Сіно косять, а возить чим? Тільки паромом», – жителька села Макошине.

Здавалось, дарунок – благородний крок. Однак минуло півроку, а паром досі громаді так і не належить. Більше того, він знаходиться в жалюгідному стані і потребує капітального ремонту.

«Ніхто ніякого парому не дарив. Хай не брешуть. Одну лодку Ляшко привіз і та тече. На Десні лежить», – житель села Макошине.

Люди подумують самі збирати гроші на ремонт парому. Та бояться, що його можуть у них відібрати й порізати на металобрухт. Селяни остерігаються, тому просять не показувати їхніх облич.

Радикал Гайдукевич б’є себе у груди запевняючи, зробив людям добро і документи усі має на руках. Купив паром під час розпродажу майна підприємства-банкруту. Каже, ніяких грошей нікому не винен.

«Цей паром ніколи  не був у фонді держмайна. Арбітражний керуючий розпродував майно підприємства-банкрута. Я купив це майно. Є договір, я їм віддав», – голова районного осередку Радикальної Партії Ляшка Валерій Гайдукевич.

Робити гучні заяви і бити себе в груди, доводячи свою правду радикалові Гайдукевичу не звикати, – каже представниця Менської районної парторганізації ВО «Батьківщина» Надія Тюшкевич. За її інформацією за подарунок Гайдукевича селянам дійсно треба платити чималі гроші з власної кишені. Паром таки на балансі Фонду держмайна. Аби він став власністю громади Макошиного, треба сплатити 10 тисяч гривень боргу і ще стільки ж обійдеться ремонт плавзасобу.

«Цей паром є власністю фонду. З 20 тисяч гайдукевич виплатив 10. З документів дав людям лише сертифікат. Тому і не можуть взяти на баланс сільради», – голова районного осередку партії «Батьківщина» Надія Тюшкевич.

Обіцянки-цяцянки, а дурневі радість. Саме цією приказкою озброюються ось такі політичні гайдукевичі, кажуть у «Батьківщині».  Ситуацію прокоментували ЧЕline і депутати Менської райради від  Аграрної партії. Кажуть, те, як вчинив Гайдукевич – типовий приклад безвідповідальної позиції.

На дев’яте червня збирається засідання Менської ради. Чи піднімуть на ньому питання повернення громаді Макошиного парому наразі невідомо. А тим часом адекватно оцінювати ситуацію і не вестися на дешевий піар закликають українців і політологи.

«Брехня стає цинічнішою і працює. Свідчить про деградацію виборців. Виборці мають неадекватні очікування  на них грають політичні пройдисвіти», – політолог Валентин Гладких.

Поки ж політики з’ясовують між собою стосунки селяни, які вкотре опинилися заручниками політичних ігор і дешевого популізму, з острахом чекають літа і косовиці. Бо возити сіно через річку знову нічим.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register