Народний депутат зустрілась із підприємцями Чернігівщини
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/51389665_335640173953918_4313037348695703552_n-e1549025174597.jpg)
Імідж
Народна депутатка України від партії «Самопоміч» Вікторія Войціцька сьогодні, 1 лютого, завітала до Чернігова. У Чернігівській регіональній торгово-промислові палаті вона зустрілася з місцевими підприємцями. Тема діалогу – реформи в енергетичній сфері. Вікторія Войціцька – секретар комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, тому є фахівцем у цій сфері.
Представники бізнесу Чернігівщини ділилися проблематикою, ставили конкретні запитання, як діяти в нинішніх умовах енергоринку, чого чекати далі від законотворчого органу. Вносили пропозиції, які надалі озвучуватимуть на профільному комітеті Верховної Ради.
У Чернігові для пані Войціцької це не остання зустріч. Ввечері в офісі партії «Самопоміч» відбудеться діалог із керівниками ОСББ міста.
Самодроч