Поліція Чернігова викрила кримінальну «сітку» із підкупу виборців

2017-10-27_pidkup

*Актуально

В суботу, 13 липня, небайдужі громадяни та активісти Чернігова допомогли поліції викритирозгалужену кримінальну «сітку» із підкупу виборців. Поліцейські вилучили списки місцевих мешканців, їх імена, контактні дані, а також великі суми грошей. Відкрито кримінальну справу.

В суботу, 13 липня, жителі будинку по вулиці Рокоссовського, 28у Чернігові на власні очі побачили весь бруд, який стара влада використовує для того, щоб знову увірватися до вищих ешелонів влади шляхом підкупу виборців. Анонімне джерело повідомило, що за вищевказаною адресою масово роздають гроші за голосування за кандидата по 205 округу від ВО «Батьківщина» Юрія Власенка.

Як стало відомо згодом, вквартирі цього будинку знаходилося місце, в якому постійно відбувалося фінансування кримінальних передвиборних «сіток» – під підпис людям роздавали гроші за їх голоси.Після того як незнайомі особи не впустили небайдужих мешканців Чернігова до під’їзду цього будинку, чернігівці одразу викликали поліцію.

Поліцейські одразу зайшли до квартири та виявили списки осіб, залучених до так званої кримінальної «сітки» підкупу виборців. Правоохоронці також вилучили зошити зі списками чернігівців, їх іменами та контактними даними, а також великі суми грошей.

Поліція одразу відкрила кримінальну справу за статтею «Підкуп виборців» (частина 2 статті 160 КК України). Наразі поліціяпроводить слідчі дії по встановленню усієї мережі підкупу виборців.https://cn.npu.gov.ua/news/novini/chernigivska-policziya-vidkrila-kriminalne-provadzhennya-za-statteyu-pidkup-viborczya150719/

У той час, коли кількість небайдужихукраїнців стрімко зростає, коли наша національна свідомість і самоідентифікація знаходяться у піднесеному стані, коли ми всі прагнемо змін, українці чудово розуміють, що їх не обдуриш пустими обіцянками. Вони розуміють, хто був у владі, і хто знову туди рветься. Томуєдиним шансом для представників старої системи є саме виборні «сітки». Проте саме наша небайдужість, рішучість іактивні дії не дозволять старим корупціонерам знову пройти до Верховної Ради.

Шановні чернігівці, якщо у вас є будь-яка інформація про порушення виборчого законодавства або вас намагаються підкупити, одразу звертайтеся до підприємців Чернігова, які оголосили винагороду за будь-яку інформацію, що призведе до затримання організаторів підкупу. Телефон «гарячої» лінії – +380991570047.

Фонд протидії підкупу у виборчому окрузі 205.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register