У чому секрети успішної виборчої кампанії

72308749_2597627726924066_1335023384903286784_n

*Актуально

Активістки політичної партії «Наш край» із Прилук Ольга Юрченко та Наталія Коваленко стали учасницями тренінгу з проведення виборчої кампанії, організованого Національним демократичним інститутом (НДІ) в місті Житомир. Метою тренінгу було підвищення лідерського потенціалу жінок у політиці та підготовка кандидаток до балотування на виборах.

За словами Наталії Коваленко, захід організований на принципах поєднання теоретичних знань і практичних вправ, учасницям була запропонована реальна стратегія їхніх покрокових дій під час виборчої кампанії. Майбутні кандидатки проаналізували основні проблеми, шляхи вирішення яких їм доведеться пропонувати на наступних виборах; визначили свою цільову аудиторію виборців; вибудували бачення каналів комунікації.

«Якщо на тренінг ми їхали із сумнівами – брати чи не брати участь у місцевих виборах – то наразі маємо однозначну відповідь. Брати! Від тренерів отримали натхнення до політичної діяльності і маємо бажання стати учасницями місцевих виборів як кандидатки в депутатки», – поділилася враженнями Наталія Коваленко.

Як зазначив голова виконкому обласної організації політичної партії «Наш край» Юрій Музика, політична сила приділяє значну увагу підготовці майбутніх депутатів і депутаток рад різних рівнів. Адже депутатська діяльність потребує професійного підходу та глибокого розуміння різних сфер життєдіяльності громад.

За даними НДІ, в Україні жінки, які мають бажання займатися політикою, все ще постають перед середовищем, що характеризується потужними ґендерними стереотипами. Попри прогрес, досягнутий на парламентських і місцевих виборах 2014-2015 рр. у сфері ґендерної рівності, представництво жінок в українській політиці залишається на низькому рівні. Цей дисбаланс найбільше помітний на національному й обласному рівнях. На сьогодні у Верховній Раді представництво жінок становить менше 12 відсотків.

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register