У Сновську скасували підвищення тарифів на воду

21268851_672355839638956_72616447_n

*Актуально

Депутати від «Нашого краю» у Сновській міській раді відстояли скасування рішення виконкому про підвищення тарифів на водопостачання.

Згідно з документом, депутати скасували рішення виконавчого комітету Сновської міської ради від 28.07.2017 року №75 «Про встановлення скоригованих тарифів на послуги ПрАТ «Комунальник». Крім того, рекомендували виконкому Сновської міської ради переглянути тарифи на послуги Сновського ПрАТ «Комунальник», зважаючи на результати незалежної аудиторської перевірки, звернення депутатських фракцій і мешканців міста.

Рішення щодо відміни підвищених тарифів на водопостачання розглядали на засіданні фракції «Наш край» у Сновській міськраді, у якому взяв участь представник обласної організації партії Юрій Музика. Він також обговорював це питання зі Сновським міським головою, відстоюючи необхідність схвалення відповідної програми, що послабила б економічний тиск тарифів на жителів Сновської ОТГ.

Під час засідання сесії на необхідності відміни рішення виконкому наголосив керівник фракції «Наш край» у Сновській міській раді Володимир Смоляк, його підтримали депутати з інших фракцій.

«Наш край» і надалі відстоюватиме інтереси жителів громад.

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register