Гастрономічний «пшик» чернігівського “Мультиплексу” (Відео)

854e1bc42812b628cc7b79d37bc4913c[1]

Конфліктна ситуація відбулася між відвідувачами чернігівського кінотеатру «Мультиплекс» (ТРК «Голівуд») й адміністрацією закладу. Хлопці купили квитки на сеанс і прийшли із своїми продуктами. Але внутрішніми правилами кінотеатру забороняється заходити в зал із їжею, придбаною поза межами закладу, тож охоронці не пропускали глядачів.

Хоча ці «мультиплексні» правила суперечать чинним нормам законодавства. Зважаючи на це, обурені клієнти викликали поліцію. Варто відзначити агресивне поводження охорони й адміністратора, а також безпорадність патрульних.

https://www.youtube.com/watch?v=DTNyUFIjF7Q&feature=youtu.be

Врешті після тривалої перепалки і дискусії хлопців таки пропустили до зали зі своєю їжею.

За словами чернігівського юриста Олександра Постоя, в цій ситуації неправі працівники кінотеатру «Мультиплекс».

-Якщо відвідувач кінотеатру захоче вжити їжу, яку приніс із собою, а не купив у кінотеатрі, то ніхто йому цього не може заборонити. Таблички «До кінотеатру забороняється проносити їжу, куплену за межами кінотеатру» порушує положення Закону України «Про захист прав споживачів»: • ст. 17 не допускає будь-які переваги або обмеження прав споживачів, окрім випадків, передбачених нормативно-правовими актами, заборонено примушувати споживача купувати продукцію непотрібного йому асортименту; • ст. 19 забороняє нечесну підприємницьку практику. Якщо вас спонукають щось купити, проте за інших обставин ви б цього не придбали (наприклад, колу вдвічі дорожчу, ніж в супермаркеті, бо «зі своєю колою не можна»), то вас вводять в оману стосовно права споживача на вільний вибір продукції і така дія фактично містить елементи примусу та неналежного впливу і істотно впливає на свободу вибору або поведінку споживача стосовно придбання продукції. А це заборонено», – заявив Олександр Постой.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password