14 дитячих садочків Чернігова залишилися без тепла
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/71766897_2474293729513743_8554599157321433088_n-e1570516124858.jpg)
Це такі навчальні заклади, як 46, 62, 16, 59, 53, 38, 19, 37, 58, 75, 22, 30, 76 та «Дитяча академія» на Масанах. Відсутність тепла пов’язана з тим, що «Облтеплокомуненерго» не встигло розрахуватися за блакитне паливо перед НАК «Нафтогаз».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будемо мерзнути: через борги «Облтеплокомуненерго» опалювальний сезон на Чернігівщині під загрозою
У міській раді повідомили, що поки опалювальний сезон запустили пробно. Він розпочався з понеділка і закінчиться у четвер. Через потепління, що очікується вже з вихідних, опалення тимчасово відключать, а знову запустять уже наприкінці наступного тижня.
Дата початку опалювального сезону в житлових будинках залежатиме від погодних умов.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv