17 мільйонів на комунальну техніку: які громади Чернігівщини отримають гроші

1572241910_t09

Уряд розподілив кошти субвенції місцевим бюджетам на придбання комунальної техніки.

Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження № 1647-р «Про розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки». Цим документом затверджується розподіл субвенції обсягом 100 млн грн на придбання комунальної техніки (на здійснення авансового платежу за договором фінансового лізингу).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Створення ландшафтного заказника та боротьба зі сміттєзвалищами: реалії Бірківського старостинського округу

В Чернігівській області цього року гроші мають отримати дві громади – це більше 17 мільйонів гривень, їх розподілили між кількома підприємствами.

«Це комунальні підприємства Корюківської міської територіальної громади, а саме: КП «Корюківводоканал» 300 тис.грн та КП «Благоустрій» 528 тис.грн. Також Чернігівська міська територіальна громада для належної роботи комунального підприємства «АТП-2528» отримає з державного бюджету 16 мільйонів 700 тисяч гривень. Слід зазначити, що субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки є перехідною на наступний бюджетний період», – зазначила Олена Муравйова, консультантка з бюджетних питань Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Чернігівське РВ АМУ

Офіс реформ у Чернігівській області

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register