Суспільство
85 шпаківень і 100 смерек: у Ялівщині пройшла природоохоронна акція (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/56669464_426190718136648_2551105291290673152_n-e1554643647447.jpg)
Учора, 6 квітня, під час проведення природоохоронної акції «Подаруй свій будиночок птахам» на території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» розвісили 85 шпаківень і синичників, повідомляється на сторінці «Товариство Охорони Природи» у Facebook.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прилуцькі школярі побудували будинки для птахів
Будиночки для птахів виготовили учнівсько-студентська молодь, фахівці Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства і жителі міста та області.
Учасники заходу також висадили 100 дерев смереки, які були привезені з Карпат.