Чернігівець сплатив ОТГ 32 тис. грн за браконьєрство
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/1624871-rozveli-na-groshi-yak-ternopolyani-vtratili-30-tisyach-griven-1-e1590231067467.jpeg)
За принципової позиції Чернігівської місцевої прокуратури в порядку виконання судового рішення стягнуто з мешканця м. Чернігова до бюджету однієї з об’єднаних територіальних громад Чернігівської області 32 тис. грн.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прокуратура стягує кошти на користь громади у судовому порядку
Так, рішенням Деснянського районного суду м.Чернігова задоволено позов Чернігівської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі однієї з об’єднаних територіальних громад про стягнення 32 тис. грн до жителя м.Чернігова, 1991 року народження, який проводив полювання в мисливських угіддях без посвідчення мисливця і дозволу на зброю, яке мало наслідком добування однієї особини дикої козулі віком до півроку.
Чернігівська місцева прокуратура
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv