Чернігівська Нацгвардія носитиме шеврони із символікою міста
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/photo_2019-10-11_11-23-46-e1581058257792.jpg)
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради вчора, 6 лютого, надав дозвіл в/ч 3082 Національної гвардії України використовувати зображення герба міста Чернігова на шевроні для військовослужбовців цієї військової частини.
З таким проханням до Чернігівської міської ради звернувся Олександр Рибак, командир в/ч 3082 Нацгвардії України, яка дислокується у Чернігові. Особовий склад цієї військової частини більшість службово-бойових завдань виконує у відриві від постійного місця дислокації, а саме в зоні проведення ООС, забезпечує охорону громадського порядку під час проведення масових заходів у Києві та інших обласних центрах, забезпечує охорону громадського порядку в Чернігові та Чернігівській області.
Як зазначив заступник міського голови Олександр Ломако, для міста буде великою честю, якщо на шевронах воїнів-захисників нашої країни буде зображений герб Чернігова.
Нарукавний знак матиме форму кола. Герб міста Чернігова розміщуватиметься в його центрі.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Прес-служба Чернігівської міської ради