Чернігівські 11-класники завтра все ж підуть на лінійку

b1d08db9cb07613d1d67494e8bab7d25-big1080

У Чернігові урочистості до Дня знань, 1 вересня, проводитимуть тільки для учнів перших та одинадцятих класів (окремо), на відкритому повітрі і з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних заходів. Це стосується всіх загальноосвітніх навчальних закладів міста. Відповідне рішення було обговорене на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді сьогодні, 31 серпня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перші дзвоники в Чернігові можуть відмінити

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко доручив підготувати про це наказ від управління освіти міської ради для усіх шкіл. Таке рішення ухвалене через збільшення показників захворюваності на COVID-19, адже кількість захворілих і госпіталізованих у лікарні міста за останні тижні збільшилася майже удвічі. Міський голова зазначив, що через це всім нам варто згадати: будь-яке скупчення несе великі ризики ще інтенсивнішого збільшення кількості хворих. Щоб запобігти цьому, треба мінімізувати контакти.

«Сьогодні є значна кількість інфікованих людей, які перебувають у місті. Вони вже інфіковані, вони передають інфекцію. Інкубаційний період триває кілька діб, і людина в цей час не відчуває симптомів. Проведення святкових лінійок приведе до того, що ще більше поширюватиметься хвороба. Потім уряд оголошуватиме більш жорсткий карантин, що не подобатиметься людям, не працюватимуть цілі кластери бізнесу, сотні людей втрачатимуть роботу. Хоча можна просто прорахувати кроки й мінімізувати контакти», – наголосив міський голова.

Начальник управління освіти міської ради Василь Білогура повідомив, що для учнів інших класів цього дня заплановані заходи, які проводитимуть окремо по кабінетах. Відповідно до постанови головного санітарного лікаря, під час уроків вчителям та учням можна перебувати без захисних масок, але переміщатися по закладу всім обов’язково треба в масках.

«Я вважаю, що будь-який вчинок має ціну, і ми її заплатимо. Поговоримо про це 15 жовтня, коли побачимо рівень захворюваності», – зазначив Владислав Атрошенко.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register