Чернігівський університет потрапив до престижного рейтингу

reyting

У квітні 2019 року сайтом Освіта.ua здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських закладів вищої освіти.

Результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками. База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів та сотні книжкових серій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні знову змінилися правила вступу до вузів

Станом на квітень 2019 року до бази даних Scopus включено 166 заклади вищої освіти України, що на 4 навчальних заклади більше, ніж у квітні 2018 року.

У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша — кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Згідно з даними рейтингу, найвищий індекс Гірша серед університетів України мають Київський національний університет ім. Шевченка — 89 (84 у рейтингу 2018 року), Харківський національний університет ім. Каразіна — 70 (65) та Чернівецький національний університет ім. Федьковича — 61 (54). Замикає першу десятку Національний університет «Львівська політехніка» із індексом Гірша 42.

Серед  166 вишів у рейтингу є і заклади вищої освіти з Чернігова та області. Зокрема, це Чернігівський національний технологічний університет та Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, які посідають 43-у і 160-у сходинки відповідно.

Рейтинг ВНЗ України за даними наукометричної бази даних SciVerse Scopus можна переглянути за посиланням.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register