Суспільство

Чернігівці проти байкерів по Рокоссовського

Припинення перегонів байкерів по Рокоссовського – петиція з такою назвою була зареєстрована у відповідному розділі на сайті Чернігівської міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові пропонують створити комісію з обстеження небезпечних місць

«Систематично у вечірньо-нічний час (і будні, і вихідні) приблизно після 22:00-23:00 по вулиці Рокоссовського, щонайменше на ділянці від кафе SunCity навпроти дитячої поліклініки і до ТЦ «Вена», літають байкери на шаленій швидкості, чим грубо порушують ПДР і спокій городян. Через що неможливо спокійно переходити дорогу, їхати трасою та спати всім у сусідніх домівках, оскільки шум стоїть жахливий», – пише автор петиції Юрій Гець.

До кінця збору підписів залишилось 29 днів.

Станом на 14 серпня петицію підписали 22 особи з 250 необхідних.

Ще статті по темі

3 коментарів

  1. Думаю тут и без петиций в горсовет должен быть урегулирован вопрос. Нужно обращаться с заявлением в полицию, потому что это нарушение ПДД и общественного порядка которое должно пресекаться как и остальные административные нарушения. Или раньше таки было разрешение на гонки по Рокоссовского, может я не в курсе.

  2. Натянуть между столбами трос через всю дорогу и будет тихо.
    Полиция им ничего не сделает, а эти «летчики» уже реально достали.

    1. А про то, что на такой трос могут попасть не нарушающие правила водители Вы не подумали? Если хотите сурово наказать негодяев так отлавливайте конкретно их. И будет для всех благодать).

Back to top button