Чернігівці розпрощаються з російськими соцмережами та сервісами

Порошенко ввів у дію рішення РНБО про блокування соцмереж “Вконтакте” та “Однокласники” та інших російських ресурсів на території України.

Про це йдеться в указі № 133/2017 від 15 травня на сайті Президента. Цей указ набирає чинності від дня його опублікування в офіційних виданнях.

Зокрема, нові санкції проти Росії передбачають блокування доступу до таких популярних соцмереж, як “ВКонтакте” й “Однокласники”. Також доступ буде заблоковано до всіх сервісів “Яндексу” – “Яндекс.Деньги”, “Яндекс.Новости”, “Яндекс.Почта”, Метро, Каса, Календар, Кінопошук, Авіа, Веб-майстер, Відео, Погода), крім головної сторінки “Яндексу”.

Під санкції потрапляють і “Mail.Ru Group”, сайти антивірусних компаній “Лабораторія Касперського” і DrWeb. Також буде заблоковано активи, заборону на транзакції і мовлення російських телекомпаній: “ТВ Центр”, РБК, ВГТРК, “НТВ-Плюс”, “Зірка”, ТНТ, РЕН, ОТР.

Загалом, у санкційному списку опинились 468 юридичних і 1228 фізичних осіб. Термін санкцій для юридичних осіб продовжується терміном на 1-3 роки, для фізичних – терміном на 1-5 років, а також – безстроково.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register