Суспільство
Чернігівців просять повідомляти про факти крадіжки матеріалів, що використовуються для відбудови пошкодженого обстрілами житла
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/5-TENDENTSII-V-INDUSTRII-STROITELNYH-MATERIALOV-min-780x424.jpg)
Жителів Чернігова просять повідомляти правоохоронцям про факти крадіжок, зокрема будівельних матеріалів, оснащення чи техніки, що використовуються для відбудови пошкодженого обстрілами житла.
Про це повідомляє Управління ЖКГ.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На посту «Кіпті» патрульні затримали п’яного водія маршрутки «Чернігів-Київ» (Фото)
Нагадаємо, нещодавно соціальними мережами ширилося відео крадіжки будівельних матеріалів. На записі невідомі чоловіки, перебуваючи на вулиці 1-ї Танкової Дивізії, вантажать в автівку будівельні матеріали та їдуть у невідомому напрямку.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv