Суспільство

Де в Чернігові цієї зими працюватимуть стаціонарні пункти обігріву

Цієї зими в Чернігові, як і кожного року, при сильних морозах працюватимуть пункти обігріву. За правилами, вони відкриваються при температурі повітря -15˚С і нижче.

Рішення про облаштування таких пунктів прийняли на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічнох безпеки та надзвичайних ситуацій 15 листопада. Поки діють карантинні обмеження, у Чернігові офіційним пунктом обігріву, який працюватиме в такій якості цілодобово, буде тільки приміщення громадської організації «Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних» (вул. Святомиколаївська, 33).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тенденція до глобального потепління: чернігівський метеоролог розповів, якою буде зима (Відео)

Зайти туди щоб обігрітися зможуть усі, кому загрожує переохолодження і хто потребує такої допомоги. Кожному надаватиметься тимчасовий прихисток, ковдра, гарячий чай та інша допомога відповідно до потреб. Приймання відвідувачів здійснюватиметься за умови дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України щодо обмежувальних протиепідемічних заходів.

У разі покращення епідеміологічної ситуації, відміни/пом’якшення карантинних заходів, на позачерговому засіданні комісії розглядатиметься питання щодо розгортання додаткових пунктів обігріву.

 

Пресслужба Чернігівської міської ради

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button