День боротьби з туберкульозом у «траурі»: закривається майже все

630_360_1490273687-7280

Сьогодні світ «відзначає» День боротьби з туберкульозом, щоб зайвий раз нагадати всім про загрози цієї хвороби. В Чернігові в профільному закладі, обласному медичному центрі соціально значущих та небезпечних хвороб, за словами його генерального директора Миколи Дейкуна, не до «відзначання».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  «Національною ідеєю повинні стати життя і здоров’я людини», – Микола Дейкун

«31 березня – останній робочий день 332 наших співробітників. Закриваються наші відділення в «Зелений Гай», у Ніжині, в Бахмачі, в Прилуках. Залишаються тільки стаціонар і поліклініка в Чернігові. І то в травні, вважаю, стаціонару також не буде, а скорочення продовжиться. До реформи в нас працювали в області 750 осіб, уже скорочено 50, на часі 332, і це не межа.

Наша служба ліквідовується. Хірургії не буде. Ось учора до ночі оперували хворого на туберкульоз зі Срібного… Тепер усе… Усе робитимуть сімейні лікарі. Фінансування скорочене до 20% того, що було», – пояснює Микола Дейкун.

За словами медика, така ситуація є неприпустимою. В розпал епідемії туберкульозу, змішаної епідемії СНІДу та туберкульозу недофінансовувати профільний заклад означає поширювати хворобу, випускати її «в люди».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register