День молоді в Україні: історія свята та традиції

im578x383-15664_1

День молоді, як національне свято, було затверджено 22 червня 1994 року президентом України Леонідом Кравчуком. За указом президента, День молоді в Україні відзначаємо щорічно в останню неділю червня.

Дата святкування Дня молоді у 2019 році – 30 червня. Про історію та традиції Дня молоді – далі у матеріалі LifeStyle24.

Під категорію “молодь” в Україні припадають громадяни віком від 18 до 35 років. Проте згідно з офіційними нормами ВООЗ, молодою вважається людина віком до 44 років.

Історія свята

СРСР святкував “День радянської молоді” у останню неділю червня, а після розпаду Радянського Союзу, Україна та Білорусь традиційно продовжила святкувати у старий період. Натомість, Міжнародний День молоді відзначається 12 серпня. Завдяки цьому дню в ООН прагнуть залучити найбільш енергійне покоління у політичне та соціальне життя своєї країни.

Традиції святкування Дня молоді

В Україні на День молоді традиційно проходить безліч цікавих подій, фестивалів та спортивних заходів. З кожним роком у цьому дні все дужче відчувається соціальний підтекст, збільшується кількість благодійних акцій, соціальних флешмобів та тематичних івентів. Щороку Кабмін виділяє 60 премій на День молоді для заохочування найбільш талановитих молодих людей.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register