Суспільство

Найбільший у Чернігові мурал готовий

На Масанах, на стіні багатоповерхівки  по вулиці Незалежності, 56, завершили  роботу над найбільшим у Чернігові на даний час муралом. Це яскраве зображення  дівчини – поєднання  петриківського розпису  з сучасними мотивами. Розмір муралу — 14 на 33 метри.  Над картиною працювали близько трьох тижнів, витратили понад 130 балонів і декілька відер спеціальної фарби. Автор ескізу — художник Роман Синенко. Він же разом із друзями і втілював свій задум у життя.

— Задум наш був — про поєднання класично українського дизайну з сучасними технологіями. Якось хотілось це показати по-новому, переграти і дещо переосмислити, — розповів Роман Синенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий мурал на Масанах буде готовий до 20 листопада (Фото)

За словами художника, малюнок зроблений за допомогою комп’ютера. Це новий напрямок генеративного мистецтва, коли художник задає комп’ютеру певні параметри, а той вже генерує картинку. Подібних муралів в обласному центрі ще не було.

Поява цього муралу пов’язана з залишком коштів, наданих за цільовою державною програмою й витрачених на утеплення стіни будинку. Вартість робіт з нанесенням фарб склала близько 165 тисяч гривень. Роботи виконані у строк, визначений договором.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Прес-служба Чернігівської міської ради

Ще статті по темі

Back to top button