Депутат Віталій Лічман підтримав сільську спортивну секцію в громаді
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/102412957_548302259189448_8909977713603772416_n-e1591358009290.jpg)
Депутат від «Нашого краю» в Сухополов’янській ОТГ Віталій Лічман підтримав сільську спортивну секцію в селі Погреби, що входить до складу цієї громади на Прилуччині. Депутат подарував вихованцям секції настінну подушку для боксу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Благодійний фонд «Наш край» допоміг ріпкинським медикам
У секції займаються молодь і підлітки. За словами Віталія Лічмана, особливо важливо підтримувати розвиток спорту в сільській місцевості, адже для місцевих дітей і підлітків часто просто відсутня корисна альтернатива проведення вільного часу.
«Ми ставимо завданням не тільки розвиток спорту і спортивних досягнень, а й популяризацію здорового способу життя. Також ідеться про виховання характеру та цілеспрямованості дітей і молоді», — наголосив депутат від «Нашого краю».
Вихованці секції висловили вдячність Віталію Лічману.
Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv