Діти з Чернігівщини поїдуть до Франції вивчати мову

53561725_2358422147725621_6236678292049494016_n

Представники французької доброчинної асоціації Liouba Lorr’Ukraine приїхали на Чернігівщину, аби відібрати дітей для участі в освітньому проекті з вивчення їхньої мови. У конкурсі візьмуть участь вихованці Ніжинського НВК «Престиж», який уже п’ять років співпрацює з цією організацією, а також обдаровані діти міста. Як повідомили представники іноземної делегації під час візиту до Ніжина, після складання іспитів діти поїдуть на мовне стажування до північного регіону Франції – Лотарингії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Ніжині визначили найрозумніших учнів

У міській раді наголошують на важливості співпраці міста з державами Євросоюзу, оскільки в Ніжині є багато молоді, зокрема й студентів. Значний акцент у галузі освіти міста роблять на вивченні мов. Так, у НДУ ім.Гоголя готують майбутніх філологів.

«Українці обрали напрям – бути в сім’ї європейських народів. Добре, що ніжинці мають можливість брати участь у європейських програмах. Наше завдання – сформувати в дітей розуміння подальшого майбутнього», – наголосив, звертаючись до представників доброчинної асоціації мер Ніжина Анатолій Лінник.

Для французів така співпраця теж важлива. Вони висловили вдячність міській раді та дирекції НВК за можливість приймати ніжинську малечу у своїй країні.

«Велике задоволення приймати у Франції дітей, які мають можливість удосконалювати знання з мови та культури», – наголосив пан Даніель Бедделем, президент доброчинної асоціації.

Та Liouba Lorr’Ukraine співпрацює не тільки з Ніжином. Така ж робота проводиться з Черніговом і Меною. У її межах приблизно 100 дітей щороку з метою обміну відвідують Францію. Учні області демонструють найкращі результати з французької мови на олімпіадах. Є й ті, хто їде здобувати вищу освіту до Франції.

За матеріалами ніжинської міської  газети «Вісті»

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register