Фіксики у Чернігові запрошують глядачів на прем’єру нового шоу

18111328_732866313552905_2039833108_o

Зустрічайте прем’єру НОВОГО «Фіксі ШОУ».

Найрейтинговіші мультяшні герої Фіксики, популярні в 90 країнах світу, знову запрошують усіх поринути в світ технічних пригод.

Ви коли-небудь думали про те, який вигляд мали б Фіксики, якби вийшли з екрану? У виставі «Рятівники часу» герої улюбленого серіалу — Сімка, Нолик і Фаєр саме такі, якими ви їх знаєте! І вони запрошують глядачів пограти! Але як це зробити, якщо Фіксики такі маленькі? Дуже просто! Фіксики зменшать зал!

Нудьгувати на шоу не доведеться ні маленьким, ні великим, адже кожен гість — повноправний учасник! Цікавий сюжет зрозумілий завдяки коротким діалогам, а дії героїв постійно доповнюються веселим інтерактивом: музичними іграми, танцями, спілкуванням з усім залом, дружніми співами хітових фіксі-співок!

Фіксики з’являються ефектно! Прилетівши літаком, Нолик зменшує всіх глядачів і Дім Дімича, щоб познайомитися з кожним малюком, разом пограти та повеселитися. Але в гру втручається непроханий гість… Комп’ютерний Бот погрожує назавжди зупинити найголовніший годинник у світі! Як герої зможуть здолати його поплічників: Іржу, Пил і Коротке Замикання, врятувати час і зробити з вірусу корисну програму? Тільки якщо малюки та їхні батьки допоможуть їм!

Пізнавальний сюжет легко запам’ятається дітям, а герої з голосами й обличчям мультперсонажів не тільки перенесуть дітлахів в улюблений мультфільм, але й зможуть переконати навіть батьків, що все по-справжньому.

До зустрічі на «Фіксі ШОУ – 3»!

Вартість квитків – від 70 до 170 грн

Інформація за телефонами: 093 996 22 30, 067 759 08 67

Офіційний сайт: www.fixishow.com

P.S. Дітям до 4-х років у супроводі дорослих вхід безкоштовно без надання окремого місця (квиток потрібен тільки дорослому).

Вистава йде українською мовою, розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість — 1 година.

Компанія «Like PRO» та ТМ «Best4Kids» — це понад 600 вистав по всьому світу. Ми пропонуємо глядачам найкращі ліцензійні дитячі шоу в Україні та країнах Європи.

 

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register