Суспільство
Камінь бажань, що в стіні П’ятницької церкви, замурували (Фотофакт)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/18337112_620697371471470_1248873849_n-e1493999316918.jpg)
Не один десяток років побутують легенди, що, якщо доторкнутися до каменя бажань, який вмурований у стіну П’ятницької церкви, та загадати бажання, то воно неодмінно збудеться.
Раніше камінь мав доволі симпатичний та аутентичний вигляд, проте сьогодні журналісти ЧЕline побачили доволі неприємну картину – камінь бажань замурували цементом, та ще й зробили це так незграбно, що зовсім зіпсували весь вигляд легендарної цікавинки П’ятницької церкви.
Запитання «Хто це зробив і навіщо?» наразі залишається відкритим. Більше подробиць читайте згодом.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.
Страна непуганных идиотов