Суспільство
Козелецька громада придбала нове обладнання для комунального підприємства
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_1305-e1576994705362.jpg)
На цьому тижні Козелецька селищна рада отримала причіп тракторний самоскидний та розкидач дорожніх сумішей. Нову техніку закупили на умовах співфінансування за рахунок субвенції з державного бюджету та гроші з міського бюджету.
Таким чином, автопарк КП «Козелецьводоканал» поповнився третім розкидачем дорожніх сумішей. Він допомагатиме більш своєчасно реагувати на складні погодні умови взимку. Додатковий тракторний причіп має допомогти у перевезеннях різного вантажу, адже обсяг робіт у громаді значно збільшився, зазначає начальник КП «Козелецьводоканал» Руслан Сочивець.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Офіс Реформ при Чернігівському РВ АМУ