Кримінальні скляні зупинки і дороги: чернігівські «демократи» догралися

gr_27.01.2017_ostanovki_02[1]

Ситуація довкола встановлення нових скляних зупинок громадського транспорту за завищеними цінами у Чернігові давно й у багатьох викликає безліч запитань. Багатомільйонний ремонт дороги з корупційним ароматом по проспекту Миру також спричинив шквал обговорень. Через численні нарікання громадськості та ЗМІ правоохоронні органи також зацікавилися цією темою і – поцілили в «яблучко».

16 лютого 2018 року в Чернігові відбулося судове засідання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Золоті» зупинки Чернігова: хроніка брехні та ілюзій (Відео)

Суть проста – в ході досудового розслідування встановлено, що службові особи управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради за попередньою змовою зі службовими особами ТОВ «Шляхо-будівельне управління № 14» (яке пов’язують із міським головою Владиславом Атрошенком) у частині капітального ремонту проспекту Миру та службовими особами ТОВ «Селвис» у частині капітального ремонту зупинок громадського транспорту в місті Чернігів, достовірно знаючи, що будівельно-ремонтні роботи не виконані в повному обсязі, підписали акти приймання-передачі виконаних робіт, на підставі яких були перераховані підрядникам бюджетні кошти, внаслідок чого вчинили їх розтрату.111

18 травня минулого року управління Ярослава Куца та «Шляхо-будівельне управління № 14» уклали договір на виконання робіт із капітального ремонту проспекту Миру на загальну суму 27 мільйонів 544 тисячі 848 гривень.

Відповідно до вказаного договору «Шляхо-будівельне управління № 14» було зобов’язане з власних матеріалів, своїми засобами та на свій ризик виконати роботи з капітального ремонту проспекту Миру (відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації та пропозицій конкурсних торгів).

222Але службові особи управління ЖКГ міської ради, достовірно знаючи, що роботи з капітального ремонту проспекту Миру виконані неповно та неякісно, відповідно до укладеного договору та актів приймання виконаних будівельних робіт, перерахували гроші ТОВ «Шляхо-будівельне управління № 14», а саме: 25.05.2017 – 8 263 454 грн, 10.07.2017 – 3 912 085,02 грн, 12.07.2017 – 7 108 247,76 грн, 29.08.2017 – 98 181,02 грн, 31.08.2017 – 154 грн (на загальну суму 19 382 119,98 грн), чим здійснили розтрату бюджетних коштів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Нісенітниця» мера: Атрошенко благословив дорожні роботи під дощем (Відео)

Щодо зупинок, то «комбінатори» вигадали дуже оригінальну схему – назвали встановлення нових зупинок «капітальним ремонтом». Вловлюєте? «Капітальний ремонт» НЕІСНУЮЧИХ зупинок. Усе для того, щоб обійти відкриті торги і довірити виконання цієї скрупульозної роботи потрібним «хлопцям».

Зважаючи на ці цинічні факти, суд постановив – із метою всебічного, повного і неупереджено дослідження обставин кримінального провадження, надання їм належної правової оцінки та забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень необхідно отримати та дослідити інформацію про рух грошових коштів за рахунками, що свідчать про зарахування на банківські рахунки ТОВ «Шляхо-будівельне управління № 14» та зняття з них грошових коштів, а також проведення розрахунків із субпідрядними організаціями.

Далі буде…

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register