Мер Чернігова хоче зменшити видатки на медицину

52606051_1123333357838054_247712732718039040_n

Побачивши, що Одеса, Житомир і Суми обходяться тiльки державними субвенцiями, а Чернiгiв додає 117 млн грн із бюджету розвитку, Владислав Атрошенко закликав управлiння охорони здоров’я обходитися тим, що ïм дає держава.

Про це йшлося на ранковій нараді у Чернігівській міськраді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Наш край»: освітню і медичну субвенцію в держбюджеті-2019 треба збільшити на 26 млрд грн

Також мер наголосив на тому, що фiнансування медицини – це iнвестицiï у вчорашнiй день, через те, що медичними послугами, на його думку, користуються лише пенсiонери. А за рахунок зменшення фiнансування галузi вiн запропонував пiдвищувати народжуванiсть, купувати комп’ютери, фiнансувати громадськi проекти.



Коментарів: 10

  • Ukraine, Chernihiv

    Аноним Відповісти

    12.02.2019 at 12:12

    Еб…тим нет покоя

  • Ukraine, Chernihiv

    Аноним Відповісти

    12.02.2019 at 12:58

    Ну конечно,кроме пенсионеров у нас никто не болеет!!!

  • Ukraine, Chernihiv

    vlsd Відповісти

    12.02.2019 at 13:07

    пиз цц больницам, сразу на Яцево

  • Ukraine, Chernihiv

    Аноним Відповісти

    12.02.2019 at 17:47

    Ай,молодееець! Пiклування про жителiв мiста- першочергове завдання для нашого мера!!!(((

  • Ukraine, Chernihiv

    Бачив мера Відповісти

    12.02.2019 at 17:55

    Также выраженная до мер не вміє гроші заробляти тільки забирати

  • Ukraine, Chernihiv

    Лікар швидкоі допомоги Відповісти

    12.02.2019 at 18:21

    Перше питання до мера: як вдається викручуватись колегам в Сумах,Житомирі,Одесі,чи поцікавився він,і друге питання: чи планує мер залишатись старіти в Чернігові…?

  • Ukraine, Kiev

    Аноним Відповісти

    12.02.2019 at 21:46

    Думку про те ,що інвестиції у медицину- це інвестиції у вчорашній день взагалі на державний рівень треба піднести.Як це ,крім мера нашого,ніхто до такого не додумався?

  • Ukraine, Chernihiv

    Аноним Відповісти

    12.02.2019 at 21:51

    Так глядишь и до евгеники дойдём)

  • Ukraine, Chernihiv

    Обличитель Відповісти

    13.02.2019 at 08:12

    Пока сам калекой не станет -не задумается….что сеет то его и настигнет!

  • Ukraine, Chernihiv

    Анонім Відповісти

    13.02.2019 at 10:00

    Дивись, пан мер, і сам не звертайся до лікарів, і батькам не викликай ані сімейного, ані “швидку” –бо вони ж у тебе пенсіонери, чи не так ? – а це –“вчорашій день, тобто, вже все…..