На Чернігівщині державні виконавці стягнули майже 1,6 млн грн боргів із зарплати

Чернігів

Від початку 2020 року фахівці юстиції Чернігівщини в примусовому порядку стягнули з підприємств області 1,6 мільйона гривень заборгованості із заробітної плати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У кого більше шансів знайти роботу під час карантину?

«Кожна зароблена громадянами гривня повинна бути виплачена. Тому питання ліквідації боргів із зарплати є надважливим для органів державної виконавчої служби та завжди знаходиться на особливому контролі. Щоденною роботою державні виконавці відновлюють права українців на своєчасну винагороду за працю, демонструючи дієві результати. Так, за 5 місяців фахівці юстиції стягнули з підприємств-боржників 1,6 мільйона гривень на користь 93 працівників», – розповіла Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Очільниця також додала, що із зазначеної суми стягнутих коштів левова частка належить працівникам ПрАТ «ЧеЗаРа» – на користь 32 робітників державні виконавці з початку року стягнули 884 тисячі гривень. Крім того, до трійки лідерів із сплати заборгованості в примусовому порядку цьогоріч увійшли ДП «Ніжинський комбінат хлібопродуктів»(погашено 339 тисяч гривень) та ДП «Дослідне господарство Чернігівського інституту садівництва національної академії аграрних наук України» (погашено 205 тисяч гривень).

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register