На Чернігівщині мер оголосив фотополювання на «засранців»

29019382_2063286140621259_51560560_n

Весняна фотоакція «Сфоткай засранця» – так назвав свою ініціативу міський голова Корюківки Ратан Ахмедов. Умови відповідної акції він описав у місцевій спільноті в соцмережі.

«Ви молода, гарно вихована та чемна людина і у Вас є смартфон із хорошою фотокамерою? Якщо так, тоді запрошую взяти участь в акції «Сфоткай засранця». Якщо в місті Корюківка Ви стали свідком, як засранці викидають побутове сміття (об’ємні пакети, сумки, інші ємності) в урни, що стоять по місту, складають десь під дерево/стінку/куточок… негайно діставайте камеру й увіковічніть цей подвиг на фото. Зроблені фото надсилайте мені в особисті повідомлення», – написав мер.

За такі дії чиновник обіцяє «+100500 лвл в карму», а автори якісних фото отримають додатковий бонус – 50 грн поповнення рахунка свого смартфона.

«Фото мають бути читабельними, хорошої роздільної здатності, щоб можна було ідентифікувати засранців», – наголосив Ратан Ахмедов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корюківка презентувала епохальний проект

Він також гарантує анонімність авторам і окремо пояснює, хто такі «засранці» та як їх ідентифікувати.

«Засранці – це такі істоти, які ззовні схожі на людей, проте, на відміну від них, вони продукти своєї життєдіяльності розкидають як попало і де попало, таким чином створюють дискомфорт людям. Роблять вони це, попри те, що люди забезпечили засранцям регулярне вивезення сміття. Що цікаво, засранці колись також були людьми і навіть можуть ними знову стати», – так оптимістично закінчує своє повідомлення міський голова.

До речі, місцеві жителі Корюківки активно відреагували на допис, жваво коментують і перепощують його.

Нагадаємо, в Корюківці вже штрафують за сміття і собак без намордників.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register