На Чернігівщині поховали невідомого солдата (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/268810341_1108037373275854_4319369583077107651_n-e1639901714779.jpg)
17 жовтня під час проведення пошукових заходів, на полі біля села Андріївка були виявлені рештки бійця Червоної Армії. Представники громадської організації «Патріот», що прибули на місце знахідки викликали слідчо – оперативну групу, яка склала відповідний протокол та організувала проведення судової медичної експертизи знахідки.
За результатом експертизи особистих речей та військової амуніції воїна було встановлено приблизну дату загибелі воїна — 1941 рік.
15 грудня відбулося поховання рештків за християнським звичаєм.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громади Чернігівщини в очікуванні поліцейських офіцерів
Працівники відділу культури і туризму, комунального підприємства «Носівка-Комунальник», військового комісаріату, ветеранської організації зібралися на кладовищі по вулиці Гагаріна, аби здійснити поховання невідомого воїна. Настоятель Свято-Преображенського храму о. Василій провів заупокійну літію, виступили також голова ветеранської організації громади Олександра Ляшенко та голова ветеранів Афганістану Олександр Мужченко, які зазначили, що найстрашніше слово — війна і безпам’ятство нащадків подвигу захисників. Тому колись крилата фраза ніхто не забутий, ніщо не забуте, сьогодні, як ніколи актуальна, адже Україна вже сім років у вогні, у війні, має велику кількість синів і дочок, які вже обороняючи незалежність нашої держави, стали зниклими безвісти.
Минуло 80 років від початку Другої світової війни, а ось такі спогади про неї ще й тепер. У далекому 41-му, якась мати чи дружина отримала гіркий трикутник із страшною звісткою: пропав безвісти.
Прах цього воїна передали землі за всіма християнськими канонами. Нехай вічно спочиває, а для всіх нас- додалося ще одне місце пам’яті, пошани і вдячності за те, що народилися і мали можливість жити у мирній країні.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Пресслужба Носівської міської ради