На Чернігівщині судитимуть працівницю «Укрпошти»

picture2_ukrposhta-v-2018-_347475_p0

До Новозаводського районного суду м. Чернігова направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань, за обвинуваченням оператора поштового зв’язку Чернігівської дирекції ПАТ «Укрпошта»  у скоєнні  кримінальних правопорушень, передбачених.

Встановлено, що особа працюючи оператором поштового зв’язку діючи умисно, з корисливих мотивів та з метою особистого збагачення шляхом зловживання довірою начальника дільниці обробки та контролю первинної документації з використанням електронно-обчислювальної техніки, а також службового програмного забезпечення програмного продукту маючи можливість внесення, корегування, зміни даних фінансово-господарської діяльності ЧД ПАТ «Укрпошта», безпідставно створила 43 платіжні доручення, яке в подальшому скеровувала до банківських установ для сплати комунальних платежів своїх родичів, погашення своєї заборгованості по кредиту, тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пошта і люди: на Чернігівщині знову вирують пристрасті довкола «Укрпошти» (Відео)

Вказаними діями обвинувачена спричинила шкоду ЧД ПАТ «Укрпошта» на суму 120 тис. грн. В ході досудового розслідування обвинуваченою частково добровільно відшкодовано на суму майже 49 тис. грн.

Прокуратура міста Чернігів

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register