Суспільство

На Чернігівщині захворюваність на грип на піку: від хвороби померла чернігівка

На піку – захворюваність на ГРВІ та грип у Чернігівській області. На стаціонарному лікуванні – 212 людей і понад 6 тисяч осіб – на амбулаторному.

Про це повідомив голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Як зазначає Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб, рівень захворюваності перевищує епідемічний поріг на 36,3%.

За минулий тиждень до закладів охорони здоров’я області звернулося на 10,7% менше осіб (абс. ч. – 7385), яким встановлено діагноз «ГРВІ», ніж за попередній, зокрема дітей – на 17,0% (абс. ч. – 3062).

Усього госпіталізовано 153 особи, у т.ч. 89 дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проєкт «Вареннячко»: у чернігівській бібліотеці назбирали більше ніж пів тисячі баночок повидла для ЗСУ (Фото)

Кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби (COVID-19) за минулий тиждень знизилась на 34,4% (61 випадок), госпіталізовано 14 осіб, усі дорослі.

Перевищення епідемічного рівня захворюваності зареєстровано в Корюківській МТГ Корюківського району; Батуринській, Комарівській, Мринській, Ніжинській громадах Ніжинського району; Коропській та Новгород-Сіверській громадах Новгород-Сіверського району; Варвинській, Ічнянській, Ладинській, Линовицькій, Малодівицькій, Парафіївській, Прилуцькій, Талалаївській громадах Прилуцького району; Козелецькій, Остерській, Ріпкинській, Куликівській і Чернігівській громадах Чернігівського району.

В області циркулює вірус грипу А, що підтверджено вірусологічною лабораторією: методом ПЛР досліджено 32 зразки матеріалу від хворих із респіраторними симптомами, у 17 зразках визначено вірус грипу А.

За тиждень зареєстровано три летальні випадки від коронавірусу – особи у віці 65+ років, які мали супутню патологію.

Зареєстровано другий лабораторно підтверджений летальний випадок від грипу – мешканка м. Чернігів, яка мала супутні захворювання.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button