На Чернігівщині жителі села облаштували дитячий майданчик (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/f43490668dcc9be7ed43eb25e72f776c-e1534680309156.jpg)
Нещодавно жителі Вільного Коропської ОТГ впорядкували місце, де невдовзі має бути обладнана сучасна дитяча зона.
Майданчик для юних жителів Вільного, як повідомила староста старостинського округу Лариса Москальова, встановлять наприкінці літа-на початку осені.
Про це йдеться на сайті Коропської громади.
Аби впорядкувати непривітний пустир − місце майбутнього розміщення зони дитячих розваг, староста ініціювала «суботник». Приємно, що відгукнулося чимало людей. На поміч прийшов спонсор, який надав особистого трактора і пальне.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Банк і платіжна система створили в Чернігові два футбольні майданчики
Усі разом розчистили територію, було вивезено аж 6 причепів сміття. Дорослим посильно допомагали і дітлахи. Після прибирання територію розрівняли і засипали піском.
Результат спільної праці не може не радувати. Особливо радіє юне покоління, і вже у передчутті чудового подарунка. Адже майданчика тут досі бракувало. Вільне хоч село і невелике, але тільки дошкільнят у старостинському окрузі налічується 18.