Освітянський бунт: сновські вчителі згуртувались проти свавілля начальника

22741_w_647[1]

До ЧЕline звернулись вчителі зі Сновська і розповіли про складні взаємини з місцевим начальником управління освіти Тетяною Булденко, яку також звинувачують у вчиненні корупційних діянь.

Прізвищ освітяни просили не називати, бо хоч у їхній проблемі ще 21 лютого на сесії міської ради крига скресла, пані Булденко все одно залишається працювати в управлінні, щоправда, на нижчій посаді. Тепер вона – не начальник, а заступник.

У Сновській пресі йдеться, що на останній сесії міської ради депутати працювали без перерви із 10-00 до 14-00. І зовсім не тому, що розглядали багато питань порядку денного, а через довге обговорення ситуації в освітянській галузі. Порушили цю непросту тему міські вчителі, які почали відстоювати свої права.

У розмові з ЧЕline педагоги розповіли, що їхня боротьба розпочалась від початку нинішнього навчального року.

«Біда була в тому, що нам не вплачували  20-відсоткову надбавку до зарплати, яку мають отримувати вчителі. Нам виплатили тільки 10%, хоча потрібна сума коштів в район прийшла. Та ми про це не знали. Також залишало бажати кращого ставлення начальника управління до вчителів. Йдеться про етичні й психологічні аспекти. Є інформація, що начальницю також спіймали на хабарі. Але, що і як – ми достеменно поки що не знаємо», – пояснили педагоги.

Наразі сновські вчителі задоволені, що одна із їхніх вимог реалізована. Йдеться про звільнення начальника управління освіти. Також освітяни повідомили, що далі боротимуться за виплату їм усіх недоотриманих коштів. Сподіваються, що разом із міською владою це питання вдасться вирішити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Влада чинить як князьок із своїми холопами», – чернігівські вчителі про втрату надбавки

Міські вчителі розповіли, що їхні сільські колеги теж були незадоволені керівником, але боялися відверто висловлювати свою позицію, бо їх постійно лякали закриттям навчальних закладів, де вони працюють, і звільненням.

По коментар звернулись до керівника Сновської ОТГ Олександра Медведьова. Він підтвердив, що на сесії дійсно було ухвалено рішення про нового заступника. Це буде заступник міського голови – начальник управління освіти. Посаду обійняв Володимир Карпенко. А Тетяна Булденко поки буде заступником начальника управління освіти.

ЧЕline надалі стежитиме за розвитком цієї історії й обов’язково розповість, що буде далі і чи отримають вчителі всі належні їм виплати.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register