Персональні премії за спортивні досягнення отримали 30 юних чернігівців

У Чернігові визначені прізвища талановитих і обдарованих спортсменів, яким призначені персональні (іменні) стипендії розміром 500 і 300 гривень.

Відповідне розпорядження підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Про це ЧЕline повідомили в прес-службі Чернігівської міської ради.

Як зазначено в документі, талановитій молоді, що досягла гарних результатів у спортивних змаганнях різного рівня, призначені 20 персональних (іменних) стипендій у розмірі 500 гривень і 10 персональних (іменних) стипендій у розмірі 300 гривень. Стипендію вони отримуватимуть щомісяця протягом 2017 року.

Претенденти визначені рішенням конкурсної комісії Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради з призначення персональних (іменних) стипендій талановитим і обдарованим спортсменам м. Чернігова, що відбулась 16 січня.

СПИСОК

талановитих і обдарованих спортсменів м. Чернігова, яким призначаються щомісячні персональні (іменні) стипендії на 2017 року

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Результати спортивних досягнень Розмір стипендії, грн.
1. Коломієць Олексій Михайлович Срібний призер Чемпіонату України з плавання (серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху) 500,00
 2. Носова Анна Андріївна Срібний призер Чемпіонату України з плавання (серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху) 500,00
 3. Селюк Лілія Юріївна Переможець Чемпіонату України з лижних гонок (серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху) 500,00
 4. Афонченко Інна Віталіївна Срібна призерка Чемпіонату України з кульової стрільби (серед спортсменів з вадами слуху) 500,00
 5. Дмитренко Христина Романівна Переможець ІІ зимових юнацьких олімпійських ігор з біатлону 500,00
6. Телень Сергій Юрійович 6 місце на ІІ зимових юнацьких олімпійських іграх з біатлону 500,00
7. Дмитренко Валерія Романівна 4 місце на Чемпіонаті світу з біатлону серед юнаків та дівчат 500,00
 8. Кошовець Владислав Іванович 6 місце на Чемпіонаті світу з біатлону серед юнаків та дівчат 500,00
 9. Корець Вероніка Олексіївна Бронзовий призер Чемпіонату Європи з боксу серед юніорів 500,00
 10. Кісіль Валентина Вікторівна Срібний призер Чемпіонату Європи з важкої атлетики серед юніорів 500,00
 11. Пономар Андрій В’ячеславович Переможець Чемпіонату України з велоспорту (маунтенбайку) серед юнаків 500,00
 12. Журба Вадим Володимирович Переможець Чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків 500,00
 13. Ракуненко Денис Олегович Срібний призер Чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів 500,00
 14. Сабун Павло Федорович Срібний призер Чемпіонату України з боксу серед юніорів 500,00
 15. Разумна-Дикун Каріна Ігорівна Срібний призер Чемпіонату України з тхеквондо ВТФ серед молоді 500,00
16. Лісогор Олександр Владіславович Срібний призер Чемпіонату України з лижних гонок серед юнаків 500,00
 17. Сігеті Оксана Юріївна Переможець Чемпіонату України з біатлону серед юніорів 500,00
 18. Песоцький Денис Анатолійович Бронзовий призер Чемпіонату України з боксу серед чоловіків 500,00
 19. Жасан Данило Олександрович Бронзовий призер Чемпіонату України з боксу серед молоді 500,00
 20. Вишняк Анна Олександрівна Бронзовий призер Чемпіонату України з боксу серед юніорів 500,00
 21. Тимошко Юлія Володимирівна Переможець Чемпіонату світу з кульової стрільби серед юніорів 300,00
 22. Рожнятовська Дар’я Дмитрівна Переможець Чемпіонату світу з кульової стрільби серед юніорів 300,00
 23. Козлов Данило Тарасович Переможець Чемпіонату світу з панкратіону серед юніорів 300,00
 24. Горох Каріна Олександрівна Бронзовий призер Чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства серед дівчат 300,00
 25. Савченко Леонід Юрійович Бронзовий призер Чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства 300,00
 26. Пода Володимир Іванович Бронзовий призер Чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства серед юніорів 300,00
 27. Ліхіна Захар Олегович Переможець Чемпіонату світу з кікбоксингу I.S.K.A. серед юнаків 300,00
 28. Єрко Михайло Михайлович Переможець Чемпіонату світу з кікбоксингу I.S.K.A. серед юнаків 300,00
 29. Ноткін Костянтин Костянтинович 5 місце на Чемпіонаті Європи з боротьби самбо серед юніорів 300,00
 30. Звонок Євгеній Олегович Переможець Чемпіонату України з кікбоксингу W.T.K.A. серед дорослих 300,00

 

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register