Під Черніговом випробували безпілотника, який вражатиме ворога (Фото)

f54[1]

Випробування ударного безпілотника на полігоні під Черніговом пройшли сьогодні успішно.

Як повідомляє сайт РНБО України, новий безпілотник «Сокіл» може вести як розвідку, так і вогонь по супротивнику.

«Розвідувально-ударний комплекс «Сокіл», який ми сьогодні випробували, складається з однієї розвідувальної та трьох ударних бойових машин, тому він здатний знаходити та точно вражати цілі, використовуючи, залежно від завдань, боєприпаси фугасної, осколково-фугасної та термобаричної дії» — відзначив секретар РНБО ОлександрТурчинов,додавши,що сьогоднішні випробування відбувались у надзвичайно складних метеоумовах: «Пориви вітру були 14-17 метрів на секунду».

«Незважаючи на ці проблеми, фактично всі завдання, які були поставлені, — виконані, цілі — вражені», — зазначив він.

Секретар РНБО України повідомив, що цей безпілотник — «продукт успішної кооперації українського підприємства «Чезара» з польськими партнерами».

«Випробування відбулися успішно, продемонстрували ефективність цих безпілотних комплексів. Наступний крок — поставити їх на озброєння та ефективно використовувати у бойових умовах», — сказав він.

Секретар РНБО України після наради з виробничниками та військовими повідомив, що найближчим часом будуть представлені нові моделі ударних БПЛА «значно більшої дальності застосування та з потужнішими бойовими характеристиками».

f71[1]

f412[1]

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register