Поради споживачу: енергозберігаючі лампи в побуті

bf14bc1aaccced46243b29a5c9d65b63[1]

Енергозберігаючі лампи вже давно не новинка в оселях чернігівців. Одна з переваг, завдяки якій вони завоювали ринок, крім задекларованої економності, це довговічність у роботі. Так, гарантія від виробників може становити два, три і навіть чотири роки.

Якщо лампа виходить з ладу, магазин-продавець надає вам аналогічну. З практичного досвіду надамо кілька порад, щоб купівля так званої економки не обернулася для вас втратою задекларованих гарантій або ж додатковим тягарем.

  1. Усім відома порада. Завжди зберігайте чек і упаковку від лампи. Без них гарантія на них недійсна.
  2. Купляйте енергозберігаючі марки у великих магазинах – менша ймовірність, що вони закриються. Є багато випадків, коли споживачі приходять через рік із «перегорілою», а магазину, де купляли, вже не існує.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Небезпечні ртутні лампи у Сосницю привезли із столиці

3. Купуйте лампу за готівку. Оскільки коли вам повертатимуть гроші за ті лампи, що вийшли з ладу, то на банківську карту це відбуватиметься протягом 14 робочих днів, а от готівку ви отримаєте на руки.

4. Вибираючи одну лампу або набір, перевіряйте спеціальні коди на коробці та лампі. Вони повинні збігатися. В наборі в усіх ламп вони мають бути однакові. Адже якщо перегорить одна лампа, в більшості випадків на заміну ви маєте повернути весь набір. І якщо він не буде укомплектований, заміни або повернення грошей не буде.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register