Позиція редакції ЧЕline на заяву Атрошенка

16640988_1460499733973789_846762202857405466_n

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні, 19 вересня, відреагував на нашу публікацію про багатомільйонні корупційні схеми та пов’язані з ним ТОВ «ШБУ-14» і ТОВ «Армшляхбуд», що монопольно освоюють сотні мільйонів гривень бюджетних коштів.

Владислав Атрошенко звинуватив нашу редакцію в упередженні та брехні, натомість жодних пояснень стосовно корупційних нюансів не надав. Дивує наполегливість, із якою пан Атрошенко намагається перевести фокус із корупційної складової на особистісну. Ми вкотре офіційно заявляємо: нас абсолютно не цікавить ні особисте приватне життя мера, ні приватне життя його родини. Основна мета публікації – розказати про корупційні схеми, з якими пов’язаний мер Чернігова та в які він свідомо втягує свою родину.

Звертаємося до Владислава Атрошенка з вимогою не маніпулювати думкою, не перекручувати факти, не переводити увагу на особисте, а конкретно прокоментувати корупційні моменти, які ми описали (з доказовою базою, витягами з реєстрів, документами), безпосередньо пов’язані з ним.

Окрім того, ми підготували та скерували офіційного листа від нашої редакції на адресу Національного антикорупційного бюро України з проханням провести розслідування щодо наведених у публікації ознак корупційних фактів.

Редакція ЧЕline

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register