Для дерибану міського бюджету Атрошенко залучив батька цивільного чоловіка своєї доньки

gr_20.10.2015_atr1-e1520092190374

Про фінансові апетити і хитромудрі схеми чернігівського міського голови Владислава Атрошенка вже можна гостросюжетний серіал знімати. Здавалося, про основні корупційні витівки мера вже написано-розказано стільки, що і додати нічого. Але, як кажуть, чим далі в ліс – тим більше дров: спливають все нові подробиці про оборудки, які провертає Владислав Атрошенко.

Про багатомільйонний дерибан міського бюджету підконтрольним мером дорожнім монополістом «ШБУ-14» ми вже повідомляли неодноразово. З бюджету на рахунки «ШБУ-14» капають сотні мільйонів гривень. За даними, Єдиного веб-порталу використання публічних коштів, лише в цьому році «ШБУ-14 отримало» понад 200 мільйонів гривень.

ШБУ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Однією рукою дає, іншою забирає: Атрошенко «висмоктує» бюджет Чернігова

Як відомо, засновником «ШБУ-14» є діловий партнер мера Чернігова Владислава Атрошенка – Костянтин Будьонний. Донедавна пан Будьонний також був співзасновником ТОВ «Десна-ФК», де його давнім бізнес-партнером був Тимофій Бичков, котрий і є батьком дружини Чернігівського міського голови Ірини Атрошенко. Але наприкінці 2016 року пана Бичкова вивели із засновників фірми, а сама вона змінила назву на ТОВ «Краун Роялті». Також Костянтин Будьонний вийшов із співвласників ТОВ «Ріел ко.», де його партнерами були Владислав Атрошенко і Тимофій Бичков. Змінився і керівник ТОВ «Краун Роялті». Раніше керівником був Сергій Шахрайчук, але в серпні 2017 він стає власником ТОВ «СПОРТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ». Також він разом з дружиною є власником 55% ТОВ «ОСНОВА-ТВ». Окрім того, саме пан Шахрайчук тривалий час був підписантом в «ШБУ-14». А вже в грудні 2017 він перестає бути і директором в фірмі дружини мера – ТВО «АБ Бізнесгруп» (яке в свою чергу є співзасновником «Ріел ко.», власниками якого є дружина та тесть мера). Подібна ситуація склалась із більшістю суб’єктаів господарської діяльності, які раніше були у власності або керуванні Владислава Атрошенка. Утім, всім відома давня істина – від перестановки доданків сума не змінюється. Тому нині продовжується активне висмоктування бюджетних коштів підконтрольними фірмами пана Атрошенка.

До речі, раніше ремонтом доріг і міждворових проїздів займалося «Комунальне шляхо-будівельне підприємство». Але Владислав Атрошенко знищив це підприємство і завів на солоденькі багатомільйонні підряди свою фірму. Окрім того, ТОВ «ШБУ 14» пасеться не лише в міській казні. Владислав Атрошенко домовився про «співпрацю» й з іншими структурами. Одне з найбільш корумпованих управлінь Чернігівської ОДА (управління капітального будівництва) замовило робіт у «ШБУ-14» на понад 50 мільйонів гривень. Служба автомобільних доріг області уклала договір із підконтрольною мером фірмою на 135 мільйонів гривень. Для комунального підприємства «Чернігівводоканал» «ШБУ-14» майже за 2 мільйони виконувало роботи по відновленню асфальтобетонного покриття після ремонту колектора. Навіть через освітян вийшло перегнати майже півмільйона гривень. «ШБУ-14» на замовлення управління освіти міської ради відремонтувало дорожнє покриття біля колегіуму № 11.

Але далі цікавіше.

Через феноменальну кількість замовлень ТОВ «ШБУ-14» не встигає справлятися власними силами. А відтак – залучає на субпідряд різних ФОПів. Зокрема, ФОП Геворгян А. А, ФОП Сардарян В. А., ФОП Мкртчян В. Д. Особливо цікавий останній ФОП – Володя Данієлович Мкртчян. Його син – Андранік Володяєвич Мкртчян. Є інформація, що син пана Андраніка знаходиться у цивільному шлюбі з донькою мера Анастасією Атрошенко.

Кілька місяців тому для фактично свата мера реєструють фірму – ТОВ «Армшляхбуд». За даними аналітичної системи «YouControl», засновником і бенефіціарним власником цієї фірми є дійсно Андранік Мкртчян.

мкртчян

Парадокс, але на ТОВ «Армшляхбуд» офіційно працевлаштовано тільки чотири людини: директор (він же власник і засновник), бухгалтер і ще двоє чоловіків – Андрій Геращенко і Віктор Кулик. Окрім того, у підприємства відсутня матеріально-технічна база, техніка тощо. Але попри все це міський голова Владислав Атрошенко «благословляє» ТОВ «Армшляхбуд» на дерибан міського бюджету. Батько цивільного чоловіка доньки мера отримує від майбутнього “свата” подарунок – понад два десятки договорів на виконання робіт з капітального ремонту вулично-дорожньої мережі Чернігова на загальну вартість близько 50 мільйонів гривень.

2018-09-08_150755

Показово, що новоспечена фірма співпрацює виключно з управлінням ЖКГ Чернігівської міської ради.

Транспортні засоби та обладнання для виконання робіт ТОВ «Армшляхбуд» «орендує» у друзів – ФОП Сардарян Вардан Айказович і ФОП Геращенко Андрій Олександрович (той самий, що працевлаштований у ТОВ «Армшляхбуд»).

Ось так – просто і безпроблемно міський голова і його оточення обкрадають чернігівців, висмоктуючи бюджет. І паралельно закривають школи, економлять на дітях, знімають надбавки з вчителів, ініціюють оптимізацію навчальних закладів. Все для того, щоб у бюджеті залишалося якомога більше грошей, які потім можна буде забрати собі – через кишенькові фірми.

До речі, за фактами розкрадання бюджетних коштів службовими особами ТОВ «ШБУ-14» відкрито кілька кримінальних проваджень. Одне з них вже закрите – винних не покарано. Слідство стосовно ще одного провадження триває на даний час. Ми звертаємося до правоохоронних органів з вимогою – взяти до уваги наведені в цій публікації факти і провести окреме розслідування. Злочини, які пов’язані із розкраданням міської казни – це злочини проти всіх чернігівців. І винні у цих зухвалих оборудках мають нести відповідальність!Коментарів: 22

 • Ukraine, Chernihiv

  Аноним Відповісти

  11.09.2018 at 12:36

  Прикольно! В то время когда по указанию мера весь местный бизнес нагибают за неофициальных работников и зарплату с целью пополнения местного бюджета сами же в 4 человека без техники осваивают 50 000 000 грн. Мда, выгодно е…. с нужными людьми

 • Ukraine, Chernihiv

  Аноним Відповісти

  11.09.2018 at 12:37

  Керівники – СБУ, Прокуратури, Поліції – теж по долі мають в цих мільйонних оборудках, тому всі і мовчать.

 • Ukraine, Chernihiv

  Че Відповісти

  11.09.2018 at 14:42

  хотите за другого голосуйте )))

  • Ukraine, Chernihiv

   Аноним Відповісти

   11.09.2018 at 21:35

   Сбу официально составляло протоколы о корупции на Атрошенка но он порешал всуде и решением суда они были откланены. Угадайте кто помог?

 • Ukraine, Chernihiv

  ХХХ Відповісти

  11.09.2018 at 14:50

  Да Атроха еще тот……………………

 • Ukraine, Chernihiv

  Юра Відповісти

  11.09.2018 at 16:18

  ШБУ-14 получило 50млн грн.
  Apple – 1 млрд. По логике автора статьи Apple в сотни раз коррумпированней?
  Может все таки правильней писать “Деньги получили за такой фронт работ, а выполнили такой”?

  • Ukraine, Chernihiv

   Від редакції Відповісти

   11.09.2018 at 20:52

   Пане Юрію, через ШБУ-14 проходить не 50 млн., як ви зазначаєте, а сотні мільйонів бюджетних коштів. І корупційна складова полягає в тому, що переваги надаються підконтрольній структурі мера – ШБУ-14. Щода о «Apple», який ви ставите за приклад у коментарі, то кожен громадянин може сам обрати який смартфон купити – цієї марки, чи іншої. Йде в магазин техніки і обирає серед десятків марок. А в Чернігові кардинальна інша ситуація. Мільйони з казни віддають монопольно одній фірмі!

  • Ukraine, Chernihiv

   Аноним Відповісти

   12.09.2018 at 19:12

   Колшній спікер парламенту вам відповість, як заробляють у нас “бізнесмени” : Він не політик. Він займається своєю справою. Намагається стати на ноги, але ви чудово розумієте, що якщо люди не пов’язані з державним бюджетом, зробити це важко” Джерело: https://ua.censor.net.ua/v3079646https://ua.censor.net.ua/video_news/3079646 in_namagayetsya_staty_na_nogy_zrobyty_tse_bez_dostupu_do_derjbyudjetu_vajko_lytvyn_pro_syna_ivana_video

  • Ukraine, Chernihiv

   яСемен Відповісти

   13.09.2018 at 07:02

   по твоей логике, ты тритон

 • Ukraine, Chernihiv

  Просто черниговка Відповісти

  11.09.2018 at 17:48

  Что за хрень тут написана? Какой тесть Креста нтин Буденный? А Тимофей Тимофеевич Бычков уже не тесть? Может тещей стал? Вы бы хоть предыдущие статьи обличительные перечитали перед тем, как умничать!

  • Ukraine, Chernihiv

   Від редакції Відповісти

   11.09.2018 at 20:52

   Шановна «просто чернігівка», величезне спасибі Вам за уточнення! Дійсно – Ви праві. Насправді тестем мера дійсно являється Тимофій Бичков. Також засновником «ШБУ-14» є бізнес-партнер мера Чернігова Владислава Атрошенка – Будьонний Костянтин Володимирович. Донедавна пан Будьонний також був співзасновником ТОВ «Десна-ФК», де його давнім бізнес-партнером був Бичков Тимофій Тимофійович, котрий і є батьком дружини Чернігівського міського голови Атрошенко Ірини Тимофіївни. Але наприкінці 2016 року пана Бичкова вивели з засновників фірми, а сама вона змінила назву на ТОВ «Краун Роялті». Також Костянтин Будьонний вийшов із співвласників ТОВ «Ріел ко.», де його партнерами були Владислав Атрошенко і тесть мера Тимофій Бичков. Змінився і керівник ТОВ «Краун Роялті». Раніше керівником був Сергій Шахрайчук, але в серпні 2017 він стає власником ТОВ «СПОРТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ». Також він разом з дружиною є власником 55% ТОВ «ОСНОВА-ТВ». Окрім того, саме пан Шахрайчук тривалий час був підписантом в «ШБУ-14». А вже в грудні 2017 він перестає бути і директором в фірмі дружини мера – ТВО «АБ Бізнесгруп» (яке в свою чергу є співзасновником «Ріел ко.», власниками якого є дружина та тесть мера).
   Подібна ситуація склалась з усіма суб’єктами господарської діяльності які раніше були у власності або керуванні Владислава Атрошенка. Утім, всім відома давня істина – від перестановки доданків сума не змінюється. Тому нині продовжується активне висмоктування бюджетних коштів підконтрольними фірмами пана Атрошенка. Факт беззаперечний!

 • Ukraine, Chernihiv

  Олена Відповісти

  12.09.2018 at 00:03

  Очень обидно за Вас дорогой мэр! Вам верили, а Вы набиваете карманы!!! И действительно-Вы «прессуете» подрядчиков и давите малый бизнес, а сами? СТЫДНО И ПРОТИВНО ОТ ВАШЕЙ НАГЛОСТИ! Как Вы жить будете? Или Вам по фигу? Бог не Тимошка и Вас пометит!

 • Ukraine, Kiev

  Аноним Відповісти

  12.09.2018 at 10:00

  Предыдущие лучше были? Просто ленивые. Атрошенко современный умный бизнесмен. Большинство горожан ему благодарны за дороги, преображения эстетического вида города. А что и про себя не забывает, а кто бы забыл имея такие возможности, будьте честный с собой.

  • Ukraine, Chernihiv

   Аноним Відповісти

   12.09.2018 at 19:10

   Что за чушь? Причем здесь умный. да еще и слов бизнесмен приплели??!! Он жулик, вот кто он!!!
   Вот из-за таких подходов и позиций, как у вас, мы и живем в полной Ж**. Вот тут и будьте честны с собой.
   Резво вы так за большинство людей расписываетесь, тот еще глас народа

   • Ukraine, Chernihiv

    Гоша

    17.09.2018 at 21:41

    Собака гавкает,караван идёт!

 • Ukraine, Kiev

  Аноним Відповісти

  12.09.2018 at 17:10

  Нужно начинать с коммуникаций. А в городе чистятся перья ,а внутри жах. Но внутри не видно,будет ещё больше вопросов “где деньги?”

 • Ukraine, Chernihiv

  яСемен Відповісти

  13.09.2018 at 07:09

  тут комментируют то что творит мэр это еще, скажем так, “по-божески”. у меня для вас девиз есть: “атроха, атроха, дай и мне немного!”. это либо запроданцы, либо узкомыслящие люди(что еще хуже), вот и гребем с ними в одной лодке а выгребти не можем(((

 • Ukraine, Chernihiv

  Аноним Відповісти

  13.09.2018 at 13:19

  А что этот Андроник бросил свою жену и детей и переметнулся к дочке Атрошенки?

 • Ukraine, Chernihiv

  Проходил Мимо Відповісти

  13.09.2018 at 22:33

  https://www.youtube.com/watch?v=xVMjt5DecCc

 • Ukraine, Chernihiv

  Аноним Відповісти

  14.09.2018 at 09:21

  О, уже и текст статьи изменили… уже теперь оказывается сын Андраника живет с дочерью мера, по слухам.Чего же вы сразу информацию не проверенную пишите?

 • Ukraine, Chernihiv

  Аноним Відповісти

  16.09.2018 at 15:32

  Атроха ведет себя так,как будто город город его собственность.

 • Ukraine, Chernihiv

  More info! Відповісти

  20.09.2018 at 14:55

  Напишите еще расследование про “золотые” остановки общественного транспорта. Да и вообще можно публиковать и публиковать. За практически каждым деянием нашего мэра стоит его личная выгода.

Новий коментар

Війти за допомогою: 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password