Суспільство

Рекрутингові послуги роботодавці можуть отримати безкоштовно у службі зайнятості

Близько 20 тисяч вакансій укомплектували роботодавці Чернігівщини у поточному році за сприяння регіональної служби зайнятості, у тому числі і за допомогою рекрутингової методики. Про це повідомила директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У службі зайнятості учасникам АТО гарантують всебічну підтримку

За її словами, підбір кадрів сьогодні здійснюється більш якісно та оперативно. Рекрутериобласної служби зайнятості, окрім власної інформаційно-аналітичної бази, аналізують й інші джерела інформації про шукачів роботи, зокрема інтернет-ресурси, засоби масової інформації, соціальні мережі, аби підібрати найбільш підходящі кандидатури для заміщення вакансій. До речі, ними напрацьовано більше 3 тисяч резюме осіб, які шукають роботу.

Серед переваг рекрутингу у службі зайнятості називають – мінімізацію часу роботодавця на підбір персоналу, адже попередню співбесіду з кандидатами проводять рекрутери, а також економію коштів, так як послуги спеціалістів з рекрутингу у службі зайнятості безкоштовні.

Отож, якщо ви шукаєте кадри, скористайтесь послугами рекрутерів служби зайнятості. Вони оперативно розмістять та будуть щоденно моніторитиактуальні вакансії на сайтах пошуку роботи work.ua та jooble.org. Такожпропозиції роботодавців поширюватимуть через соціальні мережі facebook та instagram, зокрема на сторінці обласного центру зайнятості «Вакансії міста Чернігова та області».І головне — рекрутери здійснять ретельний відбір кандидатів на робочі місця.

Обласний центр зайнятості

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button