Суспільство
Рятувальники Чернігівщини навчають населення мінній безпеці
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_1557-780x470.jpeg)
Де можна натрапити на вибухівку, що потрібно робити та куди необхідно звернутись у разі її виявлення — це ті актуальні питання, про які співробітники районних підрозділів головного управління ДСНС в області спілкуються з жителями населених пунктів під час щоденних інформаційно-профілактичних рейдів.
Про це повідомляють в управлінні ДСНС України в Чернігівській області.
Особливу увагу під час їх проведення надзвичайники приділяють батькам та нагадують, що дитяча цікавість і необізнаність може призвести до трагічних наслідків.
Для кращого вивчення правил із мінної безпеки всім співрозмовникам рятувальники надають інформаційні пам’ятки.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_1556-963x642.jpeg)