Суспільство
Школяр зі Сновська пояснив мотиви «замінування» школи
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/630_360_1522399880-4971-e1549361523229.jpg)
Учора ми повідомляли про те, що анонімним телефонним дзвінком правоохоронцям повідомили про буцімто замінування школи №3. Спершу подумали, що йдеться про чернігівську школу №3, і відповідні служби оперативно евакуювали дітей і колектив цього навчального закладу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школярів евакуювали через загрозу вибуху
Утім, згодом з’ясували, що «мінер» повідомляв про Сновську ЗОШ №3 (районну гімназію). Правоохоронці встановили, що телефонував дев’ятирічний житель Сновська. Хлопчик навчаться в місцевому НВК «Ромашка». Малолітній мінер зізнався у своєму «подвигу» та пояснив поліції мотив свого вчинку – це був просто жарт.
Петросян однако