«Штурм» фортеці, зустріч з мазепознавцем і «дендропарк»: веломандри Менщиною (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/280662050_1616346842080336_855915333943164438_n-e1652682106408.jpg)
Феськівську фортецю «штурмували», Покровський храм у Дягові відвідали, зустрілися з видатним істориком-мазепознавцем, ще й побували у «дендропарку». Такою насиченою була велосипедна подорож туристичними «родзинками» Менської громади.
«Майже все заплановане нам вдалося. Феськівську фортецю «штурмували». Покровський храм у Дягові відвідали, бажаючі піднялися на його дзвіницю. Зустрілися з істориком, мазепознавцем вихідцем з Дягови Сергієм Павленком. Побували у «дендропарку» нашого екскурсовода Віталія Крутого, де вже зібрано 160 видів рослин. Послухали історії про Дягову і Менську громаду. На жаль, не багато внутрішньо переміщених осіб прибуло на велопрогулянку, проте половина з присутніх менян були у Дягові вперше і тому для них це було відкриттям. Потім ми влаштували смачний пікнік у мальовничій місцині біля Дягови і направилися додому», — зазначає організатор веломандрівки Вікторія Неруш на сторінці «Менщина туристична» у Facebook.