Сьогодні Всесвітній день охорони довкілля
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/dovkillya-e1538819416697.jpg)
Всесвітній день охорони довкілля прийнято відзначати 6 жовтня. Поява цього свята пов’язана з прийняттям Конвенції про охорону дикої природи і місць існування. Тому вперше це свято відзначали в 1979 році.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кліматичні зміни та їх вплив на стан довкілля Чернігівщини
Людство з кожним роком все більше впливає на розвиток природи. Щорічно безліч земель переходять в статус сільськогосподарських та фермерських угідь. Сьогодні на планеті залишилося дуже мало місць, де б не ступала нога людини. Це свято нагадує людям про те, що всі ми є тільки частиною природи і всім, що маємо, ми зобов’язані саме їй.
Безконтрольне втручання людини в закони флори і фауни призвели до незворотнього зникнення сотень видів тварин і рослин. І зараз на межі повного зникнення перебуває безліч видів різної живності. Для захисту природних багатств планети були створені різні природоохоронні громадські організації, які традиційно проводять свої акції у цей день. Однією з найбільш відомих організацій можна назвати «Грінпіс». Вона була створена в 1971 році.