Сосницька громада готує заявки на конкурс проектів ДФРР

50013035_10218097227199712_2029419871820840960_n

У цьому їй допомагають експерти Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Володимир Бойко, радник із регіонального розвитку Чернігівського ЦРМС, днями провів для представників місцевого самоврядування Сосницької ОТГ консультацію на тему «Написання проектів на конкурс ДФРР». Основна мета зустрічі – ознайомити учасників зустрічі з вимогами законодавства України щодо підготовки проектів регіонального розвитку для Державного фонду регіонального розвитку та сформулювати принаймні одну проектну пропозицію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 ОТГ Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах»

Сосницька громада спільно з Чернігівським ЦРМС працює над розробленням власної стратегії розвитку. І під час визначення потреб громади учасники робочої групи згадали, що не вистачає молодіжного центру або простору для дозвілля жителів громади. Як тоді зазначали на робочій групі, навіть в адміністративному центрі ОТГ можливості для проведення вільного часу та занять за інтересами для молоді вкрай обмежені.

На території Сосниці знаходиться приміщення колишньої гімназії початку ХХ ст. На думку представників ОТГ, тут зручно було б розмістити молодіжний центр. А для цього розробити та подати проект до Державного фонду регіонального розвитку.

«Селищна рада має створити молодіжний простір, адже це необхідна складова розвитку і цей проект входить до Стратегії розвитку. На консультації ми розглянули можливі напрями роботи майбутньої установи. Таких виявилося не менше десяти. Втім, перелік не є вичерпним, він потребує уточнення – за результатами обговорення в громаді. Також йшлося про організаційно-правові та фінансово-майнові аспекти майбутнього проекту», – розповів Володимир Бойко.

50426225_10218097228959756_3452929594590494720_n

Громада не збирається зупинятися на одному проекті. У Сосницькій ОТГ оголошено відбір ідей проектів, що відповідають умовам конкурсу ДФРР.

«Запрошуємо всіх осіб, зацікавлених у розвитку Сосницької громади, запропонувати ідеї проектів, що відповідають умовам конкурсу ДФРР. Якщо ви маєте власну ідею, яка в перспективі могла б бути реалізована в громаді, до 11 лютого 2019 року запропонуйте її до реалізації шляхом заповнення форми інвестиційної програми та проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР», – написав Андрій Ткач, керівник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Сосницької селищної ради, на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register