Спеціалізовані медзаклади Чернігівщини майже на 85% готові до другого етапу реформи

yBIAoXsagObBZOo0aBvjqRZvPLQpMDdYTSy4t8Cf

Менше двох місяців залишилось до старту реформування медицини другої та третьої ланки – з 1 квітня 2020 року всі спеціалізовані лікарні області мають перейти на нову модель фінансування.

Який рівень готовності лікарень до контрактування з Національною службою здоров’я України та що потрібно зробити для активізації роботи в даному напрямку, обговорили вчора, 5 лютого, у Чернігівській ОДА на селекторній нараді з керівниками районів. Нараду провела заступник голови ОДА Наталія Романова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігів переходить до реформи вторинної ланки медицини

Основний акцент – вчасна підготовка медустанов до старту реформи. При цьому має оперативно актуалізуватися інформація в системі НСЗУ.

ОДА проводить щоденний моніторинг показників підготовки закладів. Наразі область на 84,64% готова до укладання контрактів з НСЗУ. Заклади стовідсотково підключені до медичної інформаційної системи та зареєстровані в електронній системі охорони здоров’я. Майже 94% закладів автономізовані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівці поділилися думками про реформи нової влади (Відео)

До речі, 7 лікарень області вже виконали всі умови Національної служби здоров’я: Козелецька та Куликівська центральні районні лікарні, Чернігівські міські лікарні № 3 та № 4, пологові будинки у Чернігові та Ніжині, а також обласний кардіодиспансер.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register