Стала відома офіційна ціна на ялинки

YAlynky[1]

— Уже заготовляємо. На базар ще не вивозили, поки зберігаються в лісі, — каже інженер з лісовідновлення ДП «Холминське лісове господарство» Сергій Бруй. — У нас переважно сосна, ялини мало. Продаватимемо і в роздріб, та більше оптом. Уже приїжджали дивитися закупівельники з Харкова. Цьогорічний план реалізації — три тисячі новорічних дерев. Вивозимо і на базар, продаємо від лісництва. Прейскурант уже затверджений, ціни залишили як і минулоріч: до метра — 40 гривень, від метра до півтора — 50, до двох метрів — 55, від 2 до 2,5 метра — 70 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підготовка до свят: у Чернігові почали облаштовувати ілюмінацію

Дерева від лісництва будуть, як і раніше, з бирками, перевірені на радіацію. У Добрянському лісгоспі сосен і ялин заготовлятимуть порівну.

— Ялинок 300-400 вже є, — говорить директор ДП «Добрянський лісгосп» Іван Горохівський. — Сильно багато рубати цього року не будемо, під споживача. Десь до 1700-1800 дерев. Продаватимемо в Ріпках у лісництві (наш підрозділ), там ставимо рекламні білборди. Возимо до Чернігова на «Привокзальний». Ціни, може, відсотків на 10 вищі за торішні. До метра коштуватимуть 45 гривень, метр-півтора — 55, 1,6-2 метри — 66., до 2,5 метра — 84 гривні.

Продаватимуть у лісництві ялинки в горщиках із землею, їх після свята можна буде висадити надворі. До метра такі коштують 429 гривень, метрові — 450 Перші ялинки на базарі з’являться десь 20 грудня.

Джерело: Олена Гобанова, Вісник Ч від 22.11.2018

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register