Стало відомо, якою буде головна новорічна ялинка

17d0b82280be97eed4d4a25e29da1894c44ca53e[1]

Головна новорічна ялинка цього року буде виконана в холодних тонах, прикрашена іграшками у вигляді кришталиків. Про це повідомив засновник проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький на прес-конференції, передає кореспондент УНН.

“Вона буде цей раз холодного кольору. Вона ще буде приваблива тим, що буде оформлена екраном – понад 50 м по довжині, який також буде випромінювати північне сяйво 24 години на добу. На цьому екрані можна буде записати привітання”, – зазначив чиновник.

За його словами, висота ялинки цього року буде трохи меншою, ніж того року, щоб не конкурувати із Софією Київською – 27 м разом із верхівкою. Її прикрасять 3,5 тис. новорічних іграшок – усі вони будуть виконані у вигляді кришталиків виключно в кольорах північного сяйва. Ялинку запалить міський голова 19 грудня. Першою ж цього року засяє ялинка на Контрактовій площі – 15 грудня її вогні “включить” Святий Миколай. Висота ялинки там складе 22 м.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ялинка добра”: купи декоративну ялинку і врятуй життя дитині

При цьому директорка Департаменту культури КМДА Діана Попова додала, що вперше велика святкова локація з’явиться в Києві на лівому березі. На території Міжнародного виставкового центру Олег Скрипка разом із своєю “Країною мрій” організує свято й для жителів лівобережжя.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register