Суспільство
Святе і грішне: про чернігівські храми на пивних етикетках
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/18470774_822805607888810_593924066_n-e1494574627288.jpg)
Тривалий час на етикетках «Чернігівського» пива був намальований абрис чернігівського Спасо-Преображенського собору, але перед тим на них був зображений інший символ Чернігова – П’ятницька церква.
Цією цікавою інформацією на своїй сторінці в Facebook поділився чернігівець Олександр Гашпар.
За його словами, храми на пивних етикетках зображати недоречно.
То, что на этикетках нельзя изображать храмы — бред и мракобесие. В Германии например пиво часто варят в монастырях. И они с гордостью изображают на этикетке именно монастырь. У некоторых наших сограждан запущенная стадия ПГМ и огромное желание вынести свои дремучие взгляды за пределы своего религиозного интима. И это большая проблема для здравомыслящей части населения и прогресса в целом.