Суспільство
У Чернігові по вулиці Рокоссовського автівка збила дівчину
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/thumbnail-tw-201704111436234884-1-e1609368038831.jpg)
Подія трапилася по вулиці Рокоссовського (біля будинку 12). Водій автомобіля «TOYOTA HIGHLANDER» (1945 року народження) на нерегульованому пішохідному переході здійснив наїзд на дівчину 1998 року народження.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Причиною потрійної ДТП у Чернігові стало вживання алкоголю
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди дівчина була доставлена до Чернігівської обласної лікарні з діагнозом: пошкодження щелепи, забійно-різана рана підборіддя. Після надання допомоги потерпілу відпустили додому.